www.sudzibas.lv 1a.lv Slikts serviss

1a.lv - Slikts serviss

Labdien!
Pilnīga vienaldzība pret klientu. Tika veikts pasūtījums, interneta veikala norādīts datums,ka preci piegādās pēc divām darba dienām. Piegādes dienā, ne ziņa, ne miņa no veikala, par pasūtījuma procesu. Zvanu veikalam pati, saka, ka aizkavējies viena no pasūtījuma vienībām un būs pēc vienas darba dienas, t.i. nākošajā darba dienā. Jau piektā darba diena, no veikala, ne ziņas, ne miņas. Zvanu atkal pati, beigās esot šai pašā dienā nodots kurjera dienestam, un būšot pasūtījums tikai pēc divām dienām, jo iekrīt brīvdienas.

Ja izvēlaties šo interneta veikalu, rēķināties, ka jums būs jārēķinās ar to, ka prece interneta veikala solītajā laikā netiks piegādāta jums.

P.s. saņēmu informāciju no operatora, ka internetā norādītais piegādās laiks esot tikai informatīva nozīme, ķipa “ķeksīša” pēc un tā neatbilst patiesajai situācijai.

iDmore 08.01.2016

Tā nav tikai 1a problēma, bet kā tāda interneta veikaliem un tas ir tikai normāli, ka pasūtījumi mēdz aizkavēties.. Pats parasti pasūtot preci un saņemot ziņu par piegādes laiku uzreiz rēķinos ar 2 darbadienām ilgāk un līdz ar to, laiku neņemu nopietni, ko iesaku arī tev..

1a.lv Pārstāvja atbilde 11.01.2016

Sveiki, diemžēl nevaram Jūs identificēt kā klientu, lai komentētu situācijas stāvokli par Jūsu pasūtījumu. Lūdzu sazinieties ar mums, lai varam pārbaudīt Jūsu pasūtījuma statusu un sniegt Jums atbildi. Atvainojamies, ja sagādājām kādas neērtības.