www.sudzibas.lv 1a.lv Slikts serviss

1a.lv - Slikts serviss

Šī ir vairāk kā sūdzība:)
visur reklamēja, pērci dāvanas ziemassvētkiem. Tad nu aizgāju, izvēlējos preces tuvajiem, viss Skaisti, piegāde būs līdz 10 dienām, tieši laikā pirms ziemassvētkiem vēl paspēs iesaiņot. Te nu pēc piecām dienām izdomāju, jāiet pačekot cik tālu ir - piegādes izņemšana: 29.12. Nu jau paliku nedaudz dusmīgs, nākamā diena - prece nav pieejama un atgriezīsim naudu. Nevajag nedaudz ātrāk nevis pēc nepilnas nedēļas to paziņot, kad tu sēdi un gaidi preci, kurai jau vajadzēja būt pusceļā bet joprojām statuss: ceļā no pārdevēja?

13.12.2022

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 14.12.2022

Labdien,

Paldies, ka dalijāties savā iepirkšanās pieredzē, kaut arī tā nebija pozitīva.

Diemžēl, dažreiz gadās situācijas, kurās prece var beigties piegādātāja noliktavā. Nekādā gadījumā nemaldinām klientus! Par preces neesamību Jūs informējām, tiklīdz saņēmām informāciju no piegādātāja.

Vēlreiz atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

T taisnibascinitajs3 13.12.2022

Kārtējais nabags, kas atcerās par Ziemassvētkiem trešajā adventē un tad brīnās, ka nedabūs preci līdz Ziemassvētkiem. Gaidam nākosās 2 nedēļas daudz sūdzību par 1a.lv un 220.lv., jo viņu dēļ Ziemassvētki būs sabojāti, ne jau klientu dēļ, kas visu atliek uz pēdējo.

M male 13.12.2022

Pirmkārt prece tika pasūtīta decembra pirmajā nedēļā, otrkārt es rakstīju par to ka tu nopērc preci un tev pēc nedēļas paziņo, ka preces nav. Nevēlos strīdu, bet ja tirgotājs nodrošina preces piegādes termiņu nu tad arī pircējam jābūt viedoklim. Lai izdevies vakars arī tev :)

T taisnibascinitajs3 13.12.2022

Visiem normāliem cilvēkiem zināms, ja decembrī ļoti svarīgi laikā dāvanu dabūt Ziemassvētkiem, pērc dzīvē Tirdzniecības centros - internetveikali decembrī ir veiksmes spēle.

Good Intentions 14.12.2022

Laicīgi jadomā par dāvanām it īpaši, ja doma ir pasūtīt un paļauties uz interneta veikalu.