www.sudzibas.lv 1a.lv Slikts serviss

1a.lv - Slikts serviss

Divus mēnešus atpakaļ nodevu labošanā skūteri, kas bija kalpojis mēnesi... Bija bojāta riepa un izlaida gaisu. Šodien beidzot saņēmām informāciju, ka garantijas remonts atteikts? ! Ko man tagad preci par 500 eur izsviest? Vēl pat līzings 2 mēnesi tikai jāmaksā...

30.08.2022

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 05.09.2022

Labdien,
Izvērtējot preces bojājumus, tika konstatēts, ka preces defekta cēlonis nav ražošanas defekts, bet radies mehāniski. Vēršam Jūsu uzmanību, ka Pārdevējs neuzņemas atbildību par Preci, gadījumos ja tā ir mehāniski bojāta, ja nav ievērota Preces lietošanas (uzstādīšanas) instrukcija vai, citu iemeslu dēļ, kas varētu izraisīt Preces turpmāko normālas lietošanas neiespējamību.
Ceram uz turpmāku pozitīvu sadarbību!

G

T taisnibascinitajs3 30.08.2022

Aizved uz elektroskūteru servisu un pa 25 eur nomaini riepu. Garantijas nelabo nolietojuma problēmas.

Chikibriki 30.08.2022

Nomaini riepu :D

patiesais_ 31.08.2022

1) Ko tad pērts lēto ķīnieti?
2) Atteica garantijā jums nejau 1a, bet autorizētais serviss
3) 100%, ka jūs braucāt pa slapjumiem, jo pēc manuāļa tur nav ūdensnotūrība