www.sudzibas.lv 1a.lv Slikts serviss

1a.lv - Slikts serviss

Pareizi cilvēki raksta, ka veikals ir šausmīgi nolaidies. Galvenais izkāst naudu no tautas.
Pasūtiju preci - samaksāju par piegādi. Prece bija bojāta - samaksāju par piegādi uz viņiem uz servisu.
Tie izlēma atgriezt naudu un tagad man atkal jāmaksā par piegādi. Bet 100% vairs ne šajā veikalā.

16.02.2022

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 18.02.2022

Labdien,
Diemžēl nevaram Jūs identificēt kā klientu, lai precizētu radušos situāciju.
Lūdzam sazināties ar mums epastā: [email protected] , atsaucoties uz šo komentāru un norādot pasūtījuma numuru.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

V vigrieziite 17.02.2022

Man bija līdzīga situācija. Pasūtīju rakstāmgaldu. Atvilktne bija burtiski pārlauzta uz pusēm. Rakstīju klientu servisam - 2 dienas kamēr atbildēja, pieprasīja, lai nosūtu pierādījumus, to izdarīju - 2 dienas kamēr atkal atbildēja un tā uz riņķi - teikums pa teikumam, 2 dienas pa 2 dienām, visbeidzot piedāvāja risinājumu - 7€ kompensāciju. Tad nu gan. Galds maksāja 80€, bet par būtisku defektu, kas ir skaidri un gaiši redzams vien atgriež 7€, pat nepiedāvā risināt situāciju, samainot, salabojot defektu. Noteikti nerekomendēju. 1a.lv kopš tā laika eju ar milzīgu līkumu. Izčakarēti nervi un beigās, nepietiek ar ilgo gaidīšanu, kad preci atsūta nelietojamu un ar defektu, un uz loģisku kompromisu neiet.

A Antons 18.02.2022

Labak nerunat par to shitveikalu. 10 reizes viniem pateicu un uzrakstiju, lai naudu atgriez uz cita konta, bet vini tapat atgrieza uz neaktiva man konta.