www.sudzibas.lv 1a.lv slikts serviss

1a.lv - slikts serviss

Сделал заказ 16.07. Обещали доставку 21-23.07,но ничего не происходит!Звоню... меня мягко сказать "посылают"... в DPD искать мой заказ..но я ведь покупаю не DPD, a в 1А.lv! в результате заказ привозят только 26.07 около 16:00, а мы не дождавшись заказа уже покинули страну!ОТВРАТИТЕЛЬНЫЙ СЕРВИС ,УЖАСНОЕ ОТНОШЕНИЕ К КЛИЕНТУ.НИКОМУ НЕ РЕКОМЕНДУЮ ПОЛЬЗОВАТЬСЯ УСЛУГАМИ ЭТОЙ ФИРМЫ!

27.07.2021

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 27.07.2021

Добрый день,
K сожалению не можем вас идентифицировать как клиента, чтобы уточнить информацию о вашей претензии. Пожалуйста свяжитесь с нами написав на: [email protected] отзываясь на эту претензию. Извиняемся за доставленные неудобства.

Tev no manis arī ⭐

Good Intentions 27.07.2021

Nepareizā vietā nosūtiju komentāru. Sorry.

Good Intentions 27.07.2021

Nekas jauns. Ieteikums nekādā gadijumā nesūtīt caur internet veikalu, ja laiks spiež.

Y yelena 28.07.2021

visi pasūtījumi, kurus veica šajā veikalā, tika piegādāti ar lielu kavēšanos. Saziņa ar operatoriem - nulle, tāda sajūta, ka viņi bērnus darbā pieņēma, kas nesaprot, ko viņiem jautā! Uzdod vienu jautājumu - viņi atbild uz citu. Vairs šo veikalu kategoriski neveru vaļā.

A Aria6ka 29.07.2021

Man tieši tas pats! Ļoti žēl ka sūtjumu no Latvijas jāgaidā 5x ilgāk nekā no Ārzemēm uz Latviju! un attieksme no operatoriem arī bija nekāda.. ;/

Z Zaliaboli 04.08.2021

Klaji melo par piegades datumu un arī par preci,kas ir noliktava..Kad sūtiju rādija,ka prece ir uz vietas.Saņemšanas termiņš 3-4dienas.Bonusā sola ziņòt,ja prece tomēr nebūs pieejama.. Nogaidīju nedēļu un sāku pati meklēt savu preci,sazvanīju klientu centru,sola noskaidrot un atzvanīt,pagāja vairākas h,bet neviens nezvana.Zvanu vēlreiz,sola,ka piegādās šonedēļ...Vēl pēc dažām h zvans no 1a, prece tomēr VARĒTU BŪT tikai vēl pēc nedēļas.
Secinu,ka prece tomēr nav noliktavā...Atcēlu pasūtījumu un pieprasīju atgriezt naudu...Pozitivais naudu atgrieza nekavējoties!
Un lai nemaz nemaz neatrunājas ar Covidu un kurjerdienestu...Sūtot no cita pārdevēja,preci ar DPD saņēmu jau nākamajā dienā.