www.sudzibas.lv 1a.lv Slikts serviss

1a.lv - Slikts serviss

Esmu bijusi kliente šim internetveikalam daudzus gadus un viss ir bijis kārtībā, bet
šodienas atgadījums - pilnīgs šoks un ņirgāšanās. Stāsts - pasūtījām datorkrēslu, kuram apkārt ir jādeg apgaismojums, bet nedarbojas, tas nekas - tā gadās. Zvanu uz zvanu centru un zvanu centru laipni atbild, ka droši var atgriezt. Es saku, ka krēsls ir saliktā veidā - vai jaukt ārā - zvanu centrs atbild, ka varu vest saiktā veidā, lai tikai kasti paņemot līdz. Tā arī daru - visu saliekam mašīnā un dodos uz mazo rencēnu ielu. Kur darbinieks atbild, ka nepieņem saliktā veidā atpakaļ, lai jaucu ārā. Es paskaidroju, ka nedzīvoju Rīgā un gabaliņš ir jābrauc - tā neesot viņa problēma. Saku arī, ka zvanu centrā atbildēja, ka varu vest saliktu - darbinieks atbild, ka pilnīgas muļķības. Prasu, lai tad iedod skrūgriezi, ka jaukšu pati ārā - atbilde - blakus ir veikals, kur ejiet un pērciet.
Tādu augstprātību un iedomību redzu pirmo reizi, tiešām cilvēciskais faktros ir vispār zudis.
Rezultāts - atbraucu mājās, jaucam ārā un rītdien mērosim ceļu vēlreiz uz Rīgu.
Secinājums - vairāk nekad nebūšu 1a.lv klients un neieteikšu nevienam.

01.07.2021

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 01.07.2021

Labdien, Laura!
Sazinājāmies ar Jums telefoniski par radušos situāciju.
Ļoti atvainojamies par darbinieku attieksmi. Mums rūp mūsu klienti, un mēs vēlamies uzlabot klientu apkalpošanas kvalitāti. Arī šajā gadījumā veiksim pārrunas ar klientu apkalpošanas speciālistiem, lai nākotnē šādi gadījumi neatkārtotos.