www.sudzibas.lv 1a.lv Slikts serviss!!!!!!

1a.lv - Slikts serviss!!!!!!

Pirmo reizi mūžā šeit pasūtīju preci. Un domāju, kad šī bija pēdējā reize, šaubos kad vēl kādreiz iepirkšos šajā veikalā. Tā kā pasūtītā prece bija dāvana, tad man bija rakstīt kad preci varēšu saņemt noteiktajā datuma, ko viņi paši bija noteikuši. Domāju o forši, kā reiz uzspēšu. Kad pienāca noteiktā diena, savu pasūtījumu nebiju saņēmusi. Zvanot uz klientu apkalpošanu, man teica kad viņiem tur kaut kas esot aizkavējies, un kad es pasūtījumu saņemšot nākamajā dienā. Savu pasūtījumu arī nākamajā dienā nesaņēmu. Nav nekādas ziņas ne no paša veikala, kā arī klientu konsultanti īsti neko paskaidrot nevar. Paldies par izbojātiem svētkiem!

17.06.2021

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 17.06.2021

Labdien,
Diemžēl nevaram Jūs identificēt kā klientu. Lūdzam sazināties ar mums epastā: [email protected] , atsaucoties uz šo komentāru un norādot pasūtījuma numuru.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

K

Good Intentions 18.06.2021

Nav jaatliek uz pēdejo brīdi un priekš interneta veikala 2 nedēļas, tas ir pēdējāis brīdis. Ja gribat, ko organizēt, vai iegādāties dāvanu nečakarējot sev nervus, tad to iesaku to darīt ar 2 mēnešu rezervi. Protams mājaslapā daudz kas rakstīts un operatoru daudz ko saka - diemžēl bija, ir un tuvākājā nakotnē būs.