www.sudzibas.lv 1a.lv Slikts serviss

1a.lv - Slikts serviss

Atgriezu preci, bet naudu gaidu jau mēnesi! Ir noteikts, ka "komersantam jāatmaksā visi maksājumi 14 dienu laikā no dienas, kad komersants ir saņēmis preces atpakaļ vai kad patērētājs ir iesniedzis apliecinājumu par to, ka prece ir nosūtīta atpakaļ. " tātad, kavējums ir jau 2 nedēļas.

Sazvanīt nav iespējams, gaidu Rindā līdz telefons atvienojas. Tā vairākas reizes pēc kārtas un vairākas dienas. Rodas iespaids, ka telefons netiek apkalpots. Uz e-pastiem tiek saņemta standarta atbilde "informācija nodota servisa nodaļai. Tiklīdz e pasts tiks apstrādāts ar jums sazināsies, par risinājumu. " vai arī netiek atbildēts vispār.

Pēdējo reizi iepērkos šajā "veikalā" un neiesaku arī citiem! Tikai problēmas, finansiālie un laika zaudējumi!

08.02.2021

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 11.02.2021

Labdien,
Diemžēl nevaram Jūs identificēt kā klientu, lai precizētu radušos situāciju.
Lūdzam sazināties ar mums epastā: [email protected] , atsaucoties uz šo komentāru.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Papildināts Linda1029 15.02.2021

Papildinats: pasūtijuma numurs B000295157, summa 219,00