www.sudzibas.lv 1a.lv Slikts Serviss

1a.lv - Slikts Serviss

Kārtējo reizi apkalpošana nav kvalitatīva. Man jau pāris reizes ir nācies saskarties, vai nu ar informāciju, ka prece ir pieejama, bet pēc laika seko zvans, ka tā vairs nav pieejama. Tad sazinoties ar klientu centru, rodas pārrāvumi. Pēdējais notikums bija, kad sūtījumam, kas man bija svarīgs, bija jāpienāk vienas dienas laikā, kā tas minēts pie pasūtījuma apstiprinājuma. Bet beigās tas pienāks tikai pēc divām dienām. Jāpiemin, ka sūtīju e-pastu jau uzreiz, lai lūgtu, vai preci nevar saņemt ātrāk, uz ko atbildi saņēmu tikai pēc aptuveni 24 h.

Sāku apsvērt turpmāk izvairīties no šī veikala un meklēt alternatīvas.

12.11.2020

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 13.11.2020

Labdien, diemžēl, dažreiz gadās situācijas, kurās prece var beigties piegādātāja noliktavā. Par preces neesamību Jūs informējām, tiklīdz saņēmām informāciju no piegādātāja.
Jūsu pēdējais pasūtījums tika izveidots 11.11.2020 un saņemts tas ir 12.11.2020 nākamajā dienā.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām un ceram uz pozitīvu sadarbību turpmāk.