www.sudzibas.lv 1a.lv Slikts serviss

Atrisināta1a.lv - Slikts serviss

18.04.2020, plkst. 14: 13 veikts pasūtījums #2114232 un uzreiz veikta rēķina apmaksa. Preču piegādes datums 21.04.2020. Prece nav piegādāta joprojām, šodien ir 22.04.2020 16.47. Uz e-pasta vēstuli atbilde nav saņemta. Piegāde caur omniva pakomātu. Šodien tikai tika nomainīts statuss uz izsūtīts, kaut jau vakar bija jābūt saņemtam. Ar mani neviens caur telefonu nav sazinājies.

22.04.2020

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 22.04.2020

Labdien,
Jūsu pasūtījumu jau nodevām piegādes dienestam - tas tiks piegādāts 2-5 darba dienu laikā. Iespējama aizkavēšanās ar pasūtījumu saņemšanu, sakarā ar COVID-19 un piegāžu apjoma palielināšanos.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībm.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 25.05.2020

N Noboby 22.04.2020

Kārtējais vientiesis kas nekad nav paskatījies cik tūkstoši sūdzību ir par 1a TIEŠI par šādiem pašiem gadījumiem un viena diena? Esi pacietīgāks un neveic priekšapmaksu

P PurvaBrideejs 22.04.2020

Nu šobrīd jau nav citu variantu kā priekšapmaksa.