www.sudzibas.lv 1a.lv Slikts serviss, briesmīga "sistēma"

1a.lv - Slikts serviss, briesmīga "sistēma"

Pasūtīju preci septembrī, izpildes laiks novembris.. Labi, saprotu, Ilga piegāde, varam pagaidīt. Kad prece jāsaņem atnāk Sms, bet sakarā ar to, ka esmu komandējumā sazvanu 1a un sarunājām, ka saņemšanas termiņu pagarināsim par 2 dienām. 3 dienas vēlāk pasūtījums tiek atcelts, jo esot automātiskā atcelšanas sistēma ja 3 darba dienu laikā neizņem preci. Zvanu prasu kas par lietu, operators atjauno manu pasūtījumu, bet kā par pārsteigumu prece vairs nav pieejama, jo jau piešķirta automātiski kādam citam. 2 mēnešu gaidīšana rezultējas tajā, ka atkal 2 Mēneši jāgaida, jo jaunā sistēma ir pavisam absurda un klientiem nelabvēlīga. Iesaku uzreiz izņemt un ja kāda iemesla dēļ to nevarat izdarīt tad jārēķinās, ka pie preces tiks kāds cits neņemot vērā, ka esat jau ilgu laiku to gaidījuši (arī tad ja laicīgi ir brīdināts par to, ka preci izņemt nevarēsiet) .

27.11.2023

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 28.11.2023

Labdien,
Diemžēl nevaram Jūs identificēt kā klientu, lai precizētu radušos situāciju.
Lūdzam sazināties ar mums epastā: [email protected] , atsaucoties uz šo komentāru un norādot pasūtījuma numuru. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

R