www.sudzibas.lv 1a.lv Slikts serviss, apstrādes ātrums

1a.lv - Slikts serviss, apstrādes ātrums

Sūtīju planšeti, kuru bija iespējams saņemt nākamajā darba dienā. Piektdien (16.06) no rīta pasūtīju Lenovo planšeti, pie kuras bija atzīmēts - saņem nākamajā darba dienā, prece ir noliktavā. Mans pasūtījums ātri tika apstiprināts. Ap 13:00 saņēmu apstipriunājumu no līzinga, ka tas arī ir apstiprināts, bet plkst. 17:00 saņemu zvanu no 1a.lv, ka preci tomēr pirmdien nesaņemšu, jo līzings tika par vēlu apstiprināts, uz ko teicu - labi, gaidīšu otrdien. Otrdien pēcpusdienā pati sazinos ar veikalu, jo neviens nezvana un nesūta nekādu info kad varēšu to saņemt, uzzinu, ka prece tikai otrdienas pēcpusdienā tika pasūtīta no noliktavas un būs tikai trešdien. "Super" serviss! Jau koro reizi pārliecinos, klientu apkalpošana ir zemākajā kvalitāte.

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 22.06.2017

Labdien. Sazinājāmies ar Jums telefoniski un piedāvājām risinājumu. Ļoti atvainojamies par šo situāciju. Ceram uz Jūsu sapratni un pozitīvu sadarbību nākotnē. :)

Papildināts OksanaS 22.06.2017

Вчера вечером я получила ваше решение проблемы - флешку на 4GB. 4GB в 2017 году. Но это как-бы пустяк. Скажите спасибо вашим работникам, а точнее девушке которая принимала мой заказ и её коллега по правую руку. Почти на протяжении всего времени они переглядывались и хихикали, что совсем неуважительно по отоношению к клиенту. Как по мне, проблема не решена - обсуживание плохое. Насчет флешки, можете оплатить и прислать курьера за ней.

O