www.sudzibas.lv 1a.lv Sliktākais serviss, maldināšana

1a.lv - Sliktākais serviss, maldināšana

Kā šī iestādē var sevi saukt par interneta veikalu nr.1 lv? Pasūtīju jau laicīgi ziemassvētku dāvanas vairākiem bērniem. Pasūtījums tika veikt 26.11. Un tūlīt pat tika arī apmaksāts ar tiešo bankas pārskaitījumu. Sākotnējā piegāde tika prognozēta 09.12. Līdz 14.12 nekādu ziņu. Apjautājos par pasūtījumu in 1a.lv uzrakstīja, ka mans pasūtījums ir par lielu uz izvēlēto pakomātu, tāpēc esot nodots kurjeram, kas preci piegādās uz circlek.16.12 viņi man atsūta ziņu, ka pasūtījums kavējas un piegāde plānota 21.11. Šodien iegāju paskatīties savā profilā pasūtījuma statusu un tur parādīts, ka sūtījums šodien ir atcelts. Veselu mēnesi melo vienā laidā un tad bez brīdināšanas atceļ psūtījumu un pie tam vēl neatskaitot naudu atpakaļ. Skaisti, bērni ziemassvētkos paliks bez dāvanām pateicoties šim melīgajam interneta portālam 1a.lv.

21.12.2020

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 26.12.2020

Labdien,
Saistībā ar pasūtījumu apjomu, to piegāde, diemžēl, aizkavējās.
Sūtījums, diemžēl bija par lielu izvēlētam saņemšanas punktam - paku skapis.
Sūtījums tika pārformēts un tika piegādāts 2020-12-24 uz Paku Bode Circle K Ventspils, Rūpniecības ielā.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

T Taisnīgums99 21.12.2020

A pirms sutishanas jus neiedomajaties, ka skapi tik daudz mantas nevar ielikt?

Parasti,ja sūtījums ir par lielu priekš pakomāta,tad pie pasūtījuma ir pielikts klāt teksts,kad sūtījums ir par lielu un dod iespēju izvēlēties citu piegādes veidu.es nevaru paredzēt cik lielu kasti viņi sagatavos savā noliktavā.pasūtītās preces ne būt nebija lielākas par M izmēra pakām,bet pakomātā var ievietot stipri lielākas pakas.