www.sudzibas.lv 1a.lv Slikta apkalpošana

1a.lv - Slikta apkalpošana

Labdien draugi. Es nopirku preci 1a.lv
nopirku jo bija norādīs piegādes datums kurš bija 1 dienu agrāk par dēla dzimšanas dienu.
Pienāca norādītā diena 17.00 es zvanu uz 1a.lv lai uzzinātu kur mana prece. Uz ko man atbild ka viņa vel noliktavā, piegādās tikai jaunnedēļ un nosauca datumu. Es apmūlsis jo dēla dd sabojāts gaidu atkal noteikto datumu.
Zvanu atkal lai pārliecinātos kur mana prece, uz ko man atkal paziņo ka varēs atsūtīt tikai jaunnedēļ.
Es protams šokā par tādu apkalpošanu. Apnika gaidīt preci, anulēju pasūtījumu, tagad gaidu savu naudu. (vienvārd sakot super veikals, netērējiet laiku nepērkat neko www.1a.lv

24.04.2021

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 01.05.2021

Labdien,
Preču saņemšanas laikus koordinējam ar sadarbības partneriem un arī preču piegādes dienestiem, diemžēl mēdz būt situācijas, kad preces no piegādātāja kavējas dažādu apstākļu dēļ. Nepārtraukti strādājam pie tā, lai klienti preces saņemtu tām paredzētajā datumā un uzlabojam servisa kvalitāti.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām. Ceram uz turpmāku pozitīvu sadarbību nākotnē.

P Perry Mariam 25.04.2021

Vai jums tiešām ir vajadzīga mīlestības burvība, lai atgrieztu bijušo mīļoto vai apprecētos ar laulību? [slēpt]@gmail.com ātram 48 stundu risinājumam. Pirms gada un sešiem mēnešiem man bija problēmas ar vīru, mūs šķīra. Kad viņš mani izšķīra, es biju apjukusi un nezināju, ko darīt, lai viņu atgūtu, es jutos tik tukša iekšā. Līdz brīdim, kad es internetā saskāros ar chubygreat par to, kā viņš daudziem cilvēkiem palīdzēja tur atrisināt dažādas problēmas. Es viņam nosūtīju e-pastu un pastāstīju savu problēmu un izdarīju to, ko viņš man lūdza, lai man palīdzētu, īsi saīsināju garo stāstu, pirms es to zināju. Nepilnu 48 stundu laikā mans vīrs man piezvanīja un atgriezās pie manis, un viņš man teica viņam bija žēl, kas notiek starp mums abiem. Visbeidzot, es rakstu šo liecību, lai pateiktos jums un izteiktu dziļu pateicību apaļīgajam par to, ka turējāt savus vārdus un solījumus, ka jūs viņu atgriezāt pie manis tikai 24 stundu laikā pēc jūsu spēcīgās burvestības un par savu apdāvināto un lielo spēku izmantošanu lai viņu atgrieztu. Ja jums nepieciešama viņa palīdzība, varat nosūtīt viņam e-pastu uz: [slēpt]@gmail.com. Varat arī nosūtīt viņam WhatsApp uz numuru +2348165965904