www.sudzibas.lv 1a.lv Slikst servis

Atrisināta1a.lv - Slikst servis

Tika veikts pasūtījums 16.05.2017, plkst. 12:53 pateica preces piegādes diena 19.02.2017
Sazinājos šajā diena teica ka iespējams kavējums. Paši neko neinformēja. Piegādi pārcela uz 22.05.2017. Sazinājos šajā dienā paziņoja ka piegādes datums pārcelts uz 25.05.2017.
Secinājums melo par piegādes laikiem, lai pievilinātu klientus cerams ka preci saņemšu 25.05.2017.

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 23.05.2017

Labdien, Jāni! Ļoti atvainojamies par radušos situāciju un sagādātām neērtībām, diemžēl ir gadījumi, kad saņemam no vairumtirgotājiem informāciju par preču kavēšanos pārāk vēlu, tāpēc sanāk tādas situācijas, kad pircējs painteresējas ātrāk kā mēs paspējam informēt. Taču noteikti visus pircējus informējam gan telefoniski, gan rakstiski e-pastā.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 10.12.2018