Atrisināta1a.lv - Serviss

Mans stāsts tāds ļoti lîdzīgs-kopā gaidīšanas ilgums sanāca gandrīz 3 nedēļas,lai atvestu manas preces lidz Rigas centram:D Laikam problēma slēpjas tajā,ka pasūtīto preču nemaz nav uz vietas,lai gan katalogā pasūtot ir rakstīts,ka ir uz vietas! Šis internetveikals trennē pacietību!:D Ja agrāk 3dienas likās mūžība,lai sagaidîtu savus pasūtītos labumus,tad tagad zinu,ka 3nedēļad gaidīt ir ļoti aizraujoši..nez kā būtu ar 3mēnešiem:D Atvainošanās vai kas tāds protams netika uzskatīts par vajadzīgu!:) Takā cilvēki-ja vēlaties pasūtīt preces no interneta un gaidīt piegādi tik ilgi,kamēr aizmirsti,ko pasūtiji-izvēlies 1a! :D

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 28.08.2017

Labdien. Diemžēl, nevaram Jūs identificēt kā klientu, lai precizētu radušos situāciju. Lūdzam sazināties ar mums epastā: [email protected] , atsaucoties uz šo komentāru un norādot pasūtījuma numuru. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 10.12.2018