www.sudzibas.lv 1a.lv Preču saņemšanas kavēšana!!!

1a.lv - Preču saņemšanas kavēšana!!!

04.04.2017 nopirku www.1a.lv mobilo telefonu, kuru iespējams bija saņemt 06.04.17 1a.lv ofisā. Kas man bija ļoti svarīgi, jo tā ir paredzēta dāvanai bērnam! Zvanijām 06.04.17 uz internetveikalu un tur teica, ka telefons būs 10.04.17. Zvanu šodien 10.04.17 un man pasaka, ka varbūt rīt vai parīt būs telefons. Saņemšana nopietni kavējas un man vairs to preci nevajaga. Jo plānoju iet iegādāties citā veikalā uz vietas. Un šobrī vēlos saņemt atpakaļ naudu.
Nevienam neiesaku iegādāties preci šajā internetveikalā. Mana kļūda bija, ka nepalasīju iepriekš sūdzības!

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 10.04.2017

Sveiki, Ieva. Ļoti atvainojamies par pasūtījuma izpildes aizkavēšanos, diemžēl prece nebija laicīgi ienākusi no vairumtirgotājiem. Mēģinājām ar Jums sazināties, lai piedāvātu situācijas risinājumu. Vēlreiz atvainojamies par sagādātām neērtībām.

T Tong Po 10.04.2017

Tā gaidīšana, visticamāk, tāpēc, ka veikals preces neņem no vietējiem. oficiālajiem ražotāju vairumtirgotājiem, bet gan iepērk, piemēram, Polijā. Tāpēc Tev uz tās preces piegādi ir jāgaida ilgu laiku, un tāpēc no Tevis paņem obligāti priekšapmaksu.
Es kādreiz pirku tikai no 1a. Bet tad kad saskāros ar viņu Polijas preču tirgošanu, sapratu, ka nafig man viņi vajadzīgi. Varbūt tās preces izgrieztas pa kādiem PVN karuseļiem, jeb kaut kādas vecas noliktavas vai kas... Neredzu citu loģisku iemeslu tam, dēļ kā preces netiek ņemtas no oficiālajiem izplatītājiem Latvijā.
Protams, ka arī, ja ir tā, ka prece izgriezra pa PVN karuseli - precei no tā nekas, tikai kādā brīdī pašam karuseļu izmantotājam var būt ziepe, un tad manis iegādātām mantām nebūs no kā garantijas jautāt. Man to nevajag. Tagad iepērkos citos interneta veikalos.

I Ieva Adamsone 10.04.2017

To viņi arī teica, ka piegādātāji kavē! Bet ja zin ka ir šādi gadījumi tad lai neraksta maldinošus saņemšanas datumus.

T Tong Po 10.04.2017

Ieva, es izvēlos šādas mantas nepirkt, jo, kas var paredzēt kā tā tehnika strādās. Un ja arī ar Garantijas servisu būs tādi murgi kā ar preces saņemšanu?
Lai Jums veicas ar preces saņemšanu!

I Ieva Adamsone 11.04.2017

naudu par preci šodien saņēmu atpkal!