www.sudzibas.lv 1a.lv Preces saņemšanas datumu maiņa bez paziņojuma

Atrisināta1a.lv - Preces saņemšanas datumu maiņa bez paziņojuma

Pasūtīju preci, kurai norādīts piegādes laiks 16.01.2019, šajā datumā protams nekādu paziņojumu nesaņēmu.
Sazinoties ar 1A 17.01 no darbinieka uzzinu, ka piegādes datums precei ir mainījies uz 23.01.

Kāpēc vismaz paredzētajā piegādes datumā netika nosūtīta informatīva ziņa par piegādes datuma maiņu ?
Savādāk sāku domāt, ka pasūtījums ir pazudis.

Šobrīd šis izskatās pēc ļoti slitas klientu apkalpošanas/informēšanas par pakalpojumu.
Visdrīzāk zinot īsto piegādes datumu pasūtījuma brīdī, nemaz nebūtu to pasūtījusi, bet preci vai pakalpojuma sniedzēju būtu mainījusi.

17.01.2019

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 17.01.2019

Labdien,
Ļoti atvainojamies par radušos situāciju un sagādātām neērtībām, diemžēl ir gadījumi, kad saņemam no vairumtirgotājiem informāciju par preču kavēšanos pārāk vēlu, tāpēc sanāk tādas situācijas, kad pircējs painteresējas ātrāk kā mēs paspējam informēt pircēju. Taču noteikti visus pircējus informējam gan sms, gan e-pastā par piegādes datuma maiņu.
Ceram uz pozitīvu sadarbību turpmāk.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 25.02.2019

K