www.sudzibas.lv 1a.lv Preces atgriešana

Atrisināta1a.lv - Preces atgriešana

Krāpnieku kantoris! Paši mājaslapā raksta atgriezt preci 14 dienas, bet realitāte pavisam cita atgriezot preci sakas joki bet smiekli nenāk! Atgriezot preci kas neapmierina saka ka nauda bus tikai pēc ekspretizes slēdziena kaut iegādes bridi neko tādu neminēja! Apgalvoja ja neapmierina prece 14 dienu kops iegādes var preci atgriest bez iemesla.

06.09.2019

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 06.09.2019

Labdien,
Diemžēl nevaram Jūs identificēt kā klientu. Lūdzam sazināties ar mums epastā: [email protected], atsaucoties uz šo komentāru un norādot pasūtījuma numuru.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 30.10.2019

J

O Otis 06.09.2019

Tu vispār kaut nedaudz esi iedziļinājies likumdošanā saistībā ar šo jautājumu ?
Kaut kā izklausās, ka tu jau esi tas , kurš kaut ko grib čakarēt. Nopērk, palieto cik vajag un tik tā uz riņķi. Ir gan tāda pircēju kategorija. Tāpēc arī ir visas ekspertīzes un viss pārējais. Kāzu kleitu variants. jptv.

J JB75 06.09.2019
Atbildība

Neiesaku nevienam ko iegādāties 1A.lv veikala zeme nomesta nauda uzņēmuma vadība jutas loti kruta nevēlas tikties ar klientu lai izrunātu problēmas risinājumu! Nokaunieties Ģirt ! Fui ! Cilvēcīgi būtu uzņemties atbildību par pārdoto preci ne tā ?