www.sudzibas.lv 1a.lv Pircēju maldināšana, slikts serviss

1a.lv - Pircēju maldināšana, slikts serviss

15.decembrī pasūtīju Ziemassvētku dāvanas interneta veikalā 1a.lv apsolīja piegādāt līdz 22.decembrim. Zvanīju uz veikala mājas lapā norādīto mobilo tālruni, atzvanīja, bet pēc sarunas bija skaidrs, ka melo. Apsolīja piegādāt 23,.decembrī jo pasūtījums jau naktī ir sagatavots izsūtīšanai. 23.12 pienāca sms uz mobilo telefonu, ka pasūtījums izsūtīts. Šodien rakstu uz epastu, atnāk atbilde, ka pasūtījums ir rindā uz izsūtīšanu un tiks piegādāts pēc Ziemassvētkiem.
Cienījamie pircēji, esiet turpmāk uzmanīgi un nepērciet preces interneta veikalā 1a.lv. Latvijā ir daudz godīgu pārdevēju kuri tirgojas internetā, bet šim veikalam turpmāk nevar uzticēties. Rakstiet sūdzību Patērētāju Tiesību Aizsardzības centram un nebaidieties iesniegt tiesā par morālo kaitējumu. Ja negrib godīgi strādāt un dzīvo melos, tirgo preces,kas neatrodas noliktavā,lai maksā par morālo kaitējumu! Interesanti no kurienes gan veikals sūta preces, ja jāpiegādā Latvijā 2 nedēļas. No Ķīnas preces reizēm pienāk nedēļas laikā.

K

Ventilators 26.12.2016

Kāpēc jums visiem 1a.lv ir apsolījis? Neatminos, ka viņu zvērētu, vai mestu krustus!

Kas tie par pārspīlētiem tekstiem?

P Prigun 27.12.2016

Davajte dokozateljstva, screen shoti hotjabi.
Zaparili trollitj 1a.lv