www.sudzibas.lv 1a.lv Pircēju maldināšana, krāpšana

1a.lv - Pircēju maldināšana, krāpšana

pasūtīju telefonu, atnāca laikā, bet jau ar defektu ka neturas iekšā viena no sim kartēm, ekrāna aizsargplēve uzlīmēta ar burbuļiem, likās jocīgi, tad pagāja 2 mēneši un telefonu nevarēja vairs uzlādēt. lai gan bija uzlādēts katru reizi rādīja savādāku uzlādes līmeni ieslēdzot. Nodevu telefonu garantijas remontā. Viņi apgalvo, ka ir "Salocīta plate" kā viedtelefonam var salocīt plati, kura ir tikai 1/3 daļa no telefona, nesalaužot ekrānu? ****** saprastu ka viņi vienkārši nevēlas mainīt pret jaunu. oficiāla telefona ražotāja mājaslapā ir šī modeļa problēma apspriesta n-tajās lapās un ārzemēs ar tieši šo defektu telefonu samaina pret jaunu.

Informācija norādīta neprecīzi pie precēm esmu vairākkārtīgi saņēmis ne to ko pasūtu, pat slinkums rakstīt visas tās reizes, īsi sakot kamēr uzņēmums bija mazs vis bija labi, bet tagad vairs neko tur nepirkšu.

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 10.12.2016

Sveiki, Kaspar. Diemžēl pēc Jūsu aprakstītās situācijas nevaram Jūs identificēt. Iespējams nodevāt preci servisa centrā nevis pie mums? Lūdzu precizējiet pasūtījuma numuru šim pirkumam.

K