www.sudzibas.lv 1a.lv Pircēju maldināšana!

1a.lv - Pircēju maldināšana!

Konkrētais interneta veikals maldina pircējus, jo preces, kuras ievietotas mājaslapā 1a.lv nemaz nav reāli pieejamas. Turklāt, to var konstatēt tikai, kad ierodies pakaļ precei vai ir pienākusi preces saņemšanas diena. Sākotnēji domāju, ka var jau pieļaut kādu kļūdu, tomēr tas atkārtojās. :( Pirmoreiz pasūtīju Stigas šļūcamdēli zaļā krāsā. Dienā, kad tas bija jāsaņem - sazinājos un tikai tad mani informēja, ka zaļā krāsā nav un pasūtījums netiks izpildīts. Interesanti, ka tikai tad, kad painteresējos no mājas lapas šīs krāsas prece tika izņemta. Otro reizi pasūtīju Motorollas rāciju dzeltenā krāsā. Ierodoties pakaļ konstatēju, ka prece, ko man gribēja izsniegt nemaz nav tā ko pasūtīju (tā pat bija citā krāsā un komplektācijā). Turklāt, atkal šī prece vairs nav atrodama starp pieejamajām 1a.lv mājas lapā. Diemžēl izskatās, ka tā ir jau ierasta un internetveikalam izdevīga prakse. Neiesaku šo internetveikalu cilvēkiem, kuriem ir svarīgi saņemt to ko pasūtījuši, nevis kautko līdzīgu.
Ar cieņu,
1a.lv bijušais klients

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 14.12.2016

Sveiki, atvainojamies par radušos situāciju, ko aprakstāt šajā atsauksmē. Mēs katru dienu informējam pircējus, ja trūkst kāda prece vai kavējas preču pievedums, to darām gan telefoniski, gan e-pastā. Diemžēl mēdz būt gadījumi, kad no vairumtirgotāja saņemam informāciju par preces neesamību vēlāk, tāpēc pircēju informēšana par izmaiņām pasūtījumā mēdz kavēties. Aicinām pircējus sagaidīt apstiprinošu informāciju no internetveikala, ka pasūtījums ir gatavs saņemšanai un tikai tad nāk izņemt pasūtījumu. Attiecībā uz preces krāsu, šeit vēlamies atzīmēt, ka mājaslapā izvietojam tādu bildi un aprakstu, kādu mums sniedz vairumtirgotājs. Ļoti atvainojamies, ja prece neatbilst Jūsu prasībām, Jūs vienmēr varat izmantot 14 dienu atteikuma tiesības, ja prece neder. Vēlreiz atvainojamies par radušos situāciju un sagādātām neērtībām.

Ventilators 12.12.2016

"Neiesaku šo internetveikalu cilvēkiem, kuriem .."" - ar vajiem nerviem, laikam gribējāt teikt.