www.sudzibas.lv 1a.lv Pircēja maldināšana

1a.lv - Pircēja maldināšana

Nekad neesmu rakstījusi sūdzības, jo nu visi ir cilvēki, katram gadās, bet nu piedodiet, kā var strādāt uzņēmumā, apkalpot cilvēkus, ja nezini kādas akcijas pašlaik notiek!!?? Vakar nopirkām PS4, vīrs mājaslapā izvēlējās pirmo maksājumu veikt pēc 3 mēnešiem un bezprocenta kredītu uz 3 mēn., tātad zvana mums konsultants, lai visu precizēt, vēl reiz.pārprasa vai mēs vēlamies to pirmo maksājumu no 3 mēneša, JĀ!MĒS VĒLAMIES! Saņēmām mūsu pirkumu, atbraucām majās skatāmies līgumu, jāmaksā jau no nākamā mēn.. šodien zvanīju, saka ka neesot pirmais maksājums pēc 3 mēn, jo redziet ir bezprocentu kredīts...Tad sooory, kāpēc darbinieki par to nezin!!!!??? Dusmas mani pārpilda! Tuvojas Ziemassvētki, Jaunais gads! Bijām priecīgi par to ka nebūs jāmaksā tie 3 mēneši,par cik ir jāpērk visiem dāvanas! Paldies Jums!

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 16.11.2016

Labdien, Sandra. Izvērtējām mūsu darbinieka telefonsarunu ar Jums, diemžēl nekas netika runāts vai jautāts ar atlikto maksājumu. Vēlamies atzīmēt, ka diemžēl bezprocentu līzingam nav iespējams atliktais maksājums uz 3 mēnešiem. Saņemot pasūtījumu pie mums un iepazīstoties ar līzinga līguma noteikumiem, droši varējāt jautāt par šo jautājumu mūsu kases darbiniekiem.

Papildināts saubol 16.11.2016

Ar mani jūs nerunājāt? ko.jūs varējāt izvērtēt?!

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 17.11.2016

Izvērtējām sarunu ar pasūtījuma veicēju :)

Papildināts saubol 17.11.2016

bez vārda un uzvārda?!
Labi katrā gadījumā, tā ir jūsu kļūda! ir korekti jāapmāca darbinieki un parrizi noformēt mājas lapu, lai izvēlētos līzingu uz 3 mēn l. netiek piedāvāts maksāt pēc 3 mēn. ;-)

I Ilze Cīrule 16.11.2016

ārprāts, kādi nelieši. Cerams Tavs vīrs tomēr spēj novērtēt pozitīvi PS4, tā tehniskās funkcijas.

Izpētīju viņu līzinga noteikumus un NEKUR nav minēts par 3 mēnešu bez % līzingu ar maksāšanu pēc 3 mēnešiem. Vai nu bez % uz 3 mēnešiem, vai - sāc maksāt pēc 3 mēnešiem. Nevajag divas dažādas līzinga iespējas savā prātā likt kopā, tad arī nekādas maldināšanas nebūs.

S saubol 16.11.2016

noformējot līzingu var izvēlēties! un konsultants zvanot arī pārprasīja vai mēs gribam sākt maksāt pēc 3 mēn. ;-) ne no zila gaisa tas ir.paņemts.