www.sudzibas.lv 1a.lv Pilnīga bezatbildība

1a.lv - Pilnīga bezatbildība

Pasūtīju šai internet veikalā datoram jaunu barošanas bloku. Pēc divu nedēļu gaidīšanas omnivas pakomātā saņēmu sūtījumu kuru atverot atradu ļoti dārgas un jaukas austiņas. Nekavējoties viņiem zvanīju, kur puisis man ieteica šo preci nofotografēt un pa epastu atsūtīt, kā arī izdarīju. Atbildes nekādas, zvanu atkal un liek vest preci pie viņiem uz biroju es pateicu, ka netaisos to darīt jo tā pirmkārt nav mana vaina, otrkārt es Covit ierobežojumu dēļ nevaru braukt ar sabiedrisko transportu.
Pēc trešā zvana viņa piekrita atsūtīt kurjeru kuram atdot šīs austiņas un es piedāvāju no viņiem pretī saņemt barošanas bloku nē viņi tā nevarot man jāatdod nepareizā prece tad viņi domāšot ko darīt. Atbrauca kurjers savāca austiņas pretī nesniedzot nevienu papīra galiņu pat atteicās nosaukt savu uzvārdu. Tagad skatos viņu mājaslapā un redzu ka viņiem viss kārtībā jo pasūtījums "saņemts" atkal zvanu un rakstu atbilde viena nodots 'atbildīgām personām gaidiet atbildi" vai tā būs jāgaida mūžīgi

06.05.2020

Papildināts Modris Skujiņš 06.05.2020

Date: trešd., 6 maijs 2020, 15:34
From: 1A LV
To: Modris Skujiņš
Labdien!

Vēlamies informēt, ka par nepiegādāto preci veikta naudas atgriešana. No Jums atgrieztā nepareizā prece ir saņemta, bet sūtījums vēl nav apstrādāts.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Lūk , ko saņēmu pēc sūdzības, bet tie atkal ir meli jo naudu nēesmu saņēmis

Papildināts Modris Skujiņš 06.05.2020

500 W
600 W
700 W
Piegādes cena uz mājām 5,99 €*. Piegādes laiks 8. maijā
Es prasīju piegādāt preci, bet viņi paņirgājas

L Laukjis20 06.05.2020

Tu tak ir d****, būtu paturējis aistiņas un no ss paņēmis barošanas bloku :D