www.sudzibas.lv 1a.lv Piegades termiņi neatbilst patiesībai.

Atrisināta1a.lv - Piegades termiņi neatbilst patiesībai.

Piegades termiņi neatbilst patiesībai. Precei kur noradīts Šodien un DPD Sameday, nenozīme ka ta ir patiesība.
Pasutīts 05.10. piegādes laiks 06.10 pēc 16:00. Šodien ir 07.10 15:00. Telefonu neceļ, numurs laikam parādas ka jau ir zvanīts un prasīts.
Ta ka Jums tiešam nepieciešama dāvana vai kaut kas nepieciešams uzreiz, neizmantojiet 1a.lv pakalpojumus. pārmaksājiet un nopirciet cita veikala kur prece ir tiešam uz vietas.

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 09.10.2017

Labdien. Diemžēl nevaram Jūs identificēt kā klientu, lai precizētu radušos situāciju. Lūdzam sazināties ar mums epastā: [email protected] , atsaucoties uz šo komentāru un norādot pasūtījuma numuru. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 05.11.2018

L lacomex 09.10.2017

šodien jau ir 09.10. pasutījums vēl nav saņēmts. informacija kura ir novietota 1a.lv internetveikala nav aktuala. ja steidzami vajag nopirkt. neizmantojiet 1a.lv. Zvanīts 3 reizes nevienu nav pacelts tel.nr.

Ventilators 10.10.2017

Man piegādāja laicīgi. Tikai ar viņiem ir cita problēma jau vairāk kā 14 dienu garumā. Cerams atrisināsies. Savādāk salikšu visur smukas svaigznītes un varbūt arī šeit uzrakstīšu.