www.sudzibas.lv 1a.lv Piegādes termiņi neatbilst norādītajiem.

Atrisināta1a.lv - Piegādes termiņi neatbilst norādītajiem.

Pasūtījums #1346461. 19.12 2018 veicu pasūtījumu 2 precēm. Abām precēm bija klāt teksts "SAŅEM JAU PARĪT!" (21.12.2018), kas arī bija galvenais iemesls, kāpēc vispār izvēlējos preces pasūtīt šajā veikalā. Pie pirkuma apmaksas izvelējos un apmaksāju arī ekspress-piegādi 7.49 EUR apmērā. Klāt bija norādīts plānotais piegādes laiks 21.12.2018 plkst 18:00-22:00. Nākamajā dienā (20.12.2018) saņēmu e-pastu, ka preces ir pasūtītas un plānotais piegādes laiks ir iepriekš norādītais 21.12.2018 plkst 18:00-22:00. Saplānoju laiku tā, lai norādītajā laikā būtu mājās. Pirms norādītā piegādes laika nesaņēmu nekādu informāciju, ka piegāde varētu nenotikt. Norādītajā laikā piegāde netika veikta. Šodien 22.12.2018 saņēmu e-pastu, ka piegāde pārcelta uz 28.12.2018.
Es saprotu, ka ir pirmssvētku laiks un ir ļoti daudz pasūtījumu un preču piegāde (iespējms) aizkavējas ne Jūsu vainas dēļ, bet, lūdzu, vismaz izdariet tās lietas, ko Jūs varat ietekmēt - sekojiet līdzi saviem norādītajiem termiņiem un, ja kaut kādu iemeslu dēļ tos nav iespejams izpildīt, laicīgi paziņojiet par to. Vismaz pirmssvētku laikā izņemiet maldinošos tekstus par piegādi jau parīt tām precēm, kuras nav fiziski jūsu veikalā, bet vēl ir jāpasūta. Cienīsim viens otra laiku. Viennozīmīgi - pēdējais pasūtījums, ko veicu šajā veikalā.

22.12.2018

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 22.12.2018

Labdien,
Atvainojamies, ja esam kādu savu klientu sarūgtinājuši ar piegādes termiņiem. Vēlamies uzsvērt, ka pērngad, Ziemassvētku laikā, piegāžu precizitātes atbilstība veikalā norādītajiem termiņiem atbilda vairāk nekā 90% gadījumu. Šogad piegāžu precizitātes procents ir virs 95%. Protams, arī mums gadās kādi iepriekš neparedzami sarežģījumi, taču darām visu iespējamo, lai šādus gadījumus maksimāli izskaustu. Vēlreiz atvainojamies par sagādātajām neērtībām, un ceram uz pozitīvu sadarbību turpmāk.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 24.01.2019