www.sudzibas.lv 1a.lv Piegādes termiņi

1a.lv - Piegādes termiņi

Kopumā pirkt 1a.lv ilgu laiku bija ļoti labi: adekvātas cenas, diezgan ātra preču piegāde, pietiekami labs serviss.
Bet pēdējā pusgada laikā tas mainījās. Preču piegāde palika ilgāka, sākās piegādes atlikšana uz dažādiem termiņiem (1 nedēļa līdz pat 3-4 nedēļām).
Un pēdējā nagla bija ar iPhone7. Tika uztaisīta akcija "Saņem iPhone7 pirmais jau 23.septembrī". Veicām pasūtījumu, apmaksājām avansa rēķinu.
Rezultātā pirms 23.septembra piegāde tika pārnesta uz 30.septembri. Labi, pagaidīsim. Pirms 30.septembra piegāde tika pārnesta uz 7.oktobri. Atbildēt, vai 7.oktobrī prece ienāks, uzņēmums atbildēt nevarēja. Līdz ar to pasūtījumu atcēlām.
Problēma un pretenzija nav par preces piegādes pārcelšanu kā tādu, it īpaši ja tā notiek tiešām reti. Bet šajā gadījumā tika uzrīkota akcija, tika savākti iepriekš pasūtījumi. Un ja šāda akcija tiek rīkota, uzņēmumam ir jābūt drošam, ka preci varēs piegādāt pašu nozīmētajā laikā. Tas ir uzņēmuma darbs kontrolēt savus piegādes partnerus un nodrošināt piegādi noteiktajos (vismaz +/-) termiņos.

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 04.10.2016

Sveiki. Diemžēl Apple visā pasaulē pirmās piegādes limitē, turklāt ievērojami. Kas nozīmē, ka piegādes ir krietni mazākos skaitos kā tiek pasūtīts, tieši tāpēc diemžēl datumi pārceļas. Par preces ienākšanas datuma maiņu informējam pircēju arī sms veidā un e-pastā. Atvainojamies par radušos situāciju.

Papildināts inflamatio 04.10.2016

Paldies par atbildi, bet laikam nesapratāt vēstījuma būtību.
Par pircēju informēšanu arī pats rakstīju, un ar to kā reize viss ir kārtībā.
Pretenzija ir par to, ka jūs, it īpaši zinot, ka Apple piegādes ir ļoti apšaubāmas, tomēr taisāt šādas akcijas, ar to arī sarūpējot sev šādus komentārus. Tas arī ir viss.

I

J Jānis Kupšis 06.10.2016

Pilnīgi piekrītu par termiņiem ,es biju ar mieru maksāt mazliet dārgāk ,bet lai piegāde būtu 3darba dienu laikā ,pēdējie 2 pasūtījumu bija jāgaida vairāk par 2 nedēļām ... kad pazvanīju un prasīju ,kas par lietu ,ļoti nelaipni atbild ,kad pats vainīgs ,jo neesmu izlasījis piegādes termiņus. nekad vairs šajā "bodē" neko nepasūtīšu!