www.sudzibas.lv 1a.lv Piegādes laiks

1a.lv - Piegādes laiks

Pasūtot preci 5.02. Saņemšanas datums 7.02.
7.02. Profilā tiek ielikts info 8.02. Zvanu uz apkalpošanas centru vispār pasaka 9.02.
Šodien informācija pašiem uz šo pašu preci mājaslapā pasūti līdz 13. Izņem pēc 17, vienā no manis izvēlētajiem veikaliem. Zvanu ieraksta man nav, bet nerakstītu šeit, ja klaji neņirgātos.

07.02.2022

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 09.02.2022

Labdien,
Redzam, ka pasūtījums tika izveidots 5.02.2022, bet apstiprināts no līzinga kompānijas 7.02.2022.
Pasūtījuma komplektēšana tiek uzsākta ar datumu, kad pasūtījums tiek apstiprināts no līzinga kompānijas, tāpēc šajā gadījumā tika mainīts sākotnēji norādītais saņemšanas datums.
Pasūtījums saņemšanai tika sagatavots nākamajā dienā 8.02.2022 pēc pasūtījuma apstiprināšanas.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām un ceram uz turpmāku pozitīvu sadarbību nākotnē.

N natilde 07.02.2022

1a.lv tā ir ierasta prakse. Pāris reizes esmu sūtījusi kaut ko, un termiņš vienmēr atliekas. Priecājieties, ka vien par pāris dienām, man reiz šitā dienu pa dienai vilkās līdz 6 nedēļām. Šausmas. Ja nav noliktavā, kāpēc tad nevar tā pateikt un atgriezt naudu. Man tobrīd tā prece reāli bija svarīga. Kopš tās reizes neko vairs nepērku tur.