www.sudzibas.lv 1a.lv Piegādes datums

1a.lv - Piegādes datums

Tā jau forši pirms pasūtījuma mājaslapā parāda prece noliktavā, atnāk e-pasts 3 dienu laikā piegādās - tā kā lapā rakstīts. Tikai pēc tam atnāk e-pasts, ka datums mainās vēl par 3 dienām, un tad vēl par vienu dienu - beigās nemaz nezinu cik ilgi tā būtu gaidījis.Kāpēc tāda neprecīza informācija lapā? Vai man jāzīlē, kad jums būs noliktavā un kad vēl saņemšu? Pēc atteikuma vēl jāgaida, kad atgriezīs samaksāto naudu - grāmatvedei tas prasīs 3 dienas.Kolosāli, bija prieks "iepirkties"!

1a.lv Pārstāvja atbilde 23.11.2015

Sveiki, diemžēl piegādātājs mēdz pārlikt preces pieveduma datumu, tāpēc rodas šādas situācijas. Ļoti atvainojamies par sagādātām neērtībām.

M modris93 23.11.2015

Tāpēc man un citiem nav katru dienu jāklausās par pārceltiem datumiem.
Ar naudas atgriešanu arī viss notiek nesteidzīgi - nu pagaidiet 3 dienas, kaut kad pa šim dienām pārskaitīsim.

P pica 19.12.2015

Savukārt man pat neatnāk paziņojums par to, ka prece kavējas. Vēl jo vairāk, kad interesējos telefoniski, jaukā meitene skaidri un gaiši pasaka- šodien būs! Nekā nebija! Jau trīs reizes "šodien būs" nav piepildījies, kas man ir prasījis 2 tukšus braucienus saņemt preci. Viss būtu saprotams, ka svētku laiks u.t.t., taču kad skaidri un gaiši tiek melots, tas rada aizdomas. Ceru, ka tomēr saņemšu preci par kuru jau esmu norēķinājies, taču otrreiz pie šī veikala neatgriezīšos. P.S. esmu parsteigts par lielākā internetveikala darbību, jo līdz šim esmu iepircies mazos internetveikalos un pieredze ir bijusi visnotaļ pozitīva. Laikam jau mazajiem uzņēmējiem ir svarīgi, lai klients atgriežas...