www.sudzibas.lv 1a.lv Piegādes datums

1a.lv - Piegādes datums

Tātad sāksim ar to, ka manas preces piegādes datums visu laiku mainās, nu kas tas ir? Un, kad tu vēlies ar viņiem sazināties , kā piemēram es - zvanot, un atstājot ziņu, ka esmu zvanījis un gaidīšu viņu zvanu nākamajā darbadienā, es uz to varu necerēt...Un, ja to preci nepiegādās 10. janvārī, es vienkārši prasīšu naudu atpakaļ (360€)un pirkšu telefonu ''RD electronic'', MURGS ne i-veikals!

P

Atcarieties, ka Jūs slēdzat distances līgumu, tātad Jums ir atteikuma tiesības skaidri definētas MK noteikumos: "Ministru kabineta noteikumi Nr.255 "Noteikumi par distances līgumu" ". Šeit ir links: http://likumi.lv/ta/id/266462-noteikumi-par-distances-ligumu .

1a.lv Pārstāvja atbilde 10.01.2015

Sveiki, lūdzu precizējiet pasūtījuma numuru, lai varētu noskaidrot situāciju ar pasūtījumu. Diemžēl piegādātāji reizēm pārceļ preču piegādes datumu, bet par to informējam informatīvā sms.