www.sudzibas.lv 1a.lv Piegādes datums

1a.lv - Piegādes datums

Pasūtījām xboxa spēles, rādījās saņemšana piektdienā, kas pasūtījām pēc laika jau parādījās, ka saņemšana būs pirmdienā! Pirmdiena līdz 14:00 prece bija jāpiegādā, pulkstens 14:00 gaidām piegādi, nekas nenotiek, zvanam uz 1a.lv jautājam, kad būs prece, izrādās šodien nebūšot?! Labi, esam šokā, gribam zināt, kad preci saņemsim? Atzvanīšot, kad noskaidrošot līdz pulkstens 16:00, pulkstens 16:00 un neviens nezvana! Zvanam paši, izrādās spēle nebūs pieejama vispār! Cik jauki, mājas lapā rāda, ka ir pieejama veljoprojām, tas nozīmē, ka citi arī vel pasūtīt.. sēdi un gaidi kā muļķis un neviens pat neiedomājas pazvanīt! Publisks fuj un darījumu atteicām!

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 08.11.2016

Sveiki, Anete.

Ļoti atvainojamies par radušos gadījumu, Jūsu preces tika pasūtītas no vairumtirgotāja, bet diemžēl uz brīdi, kad mums vajadzēja tās saņemt, noskaidrojām no vairumtirgotāja, ka tās ir beigušās un netiks piegādātas. Jūs par to arī informējām. Vēlreiz atvainojamies par sagādātām neērtībām.

J Jonsons Babys 07.11.2016

FIFA
GAME FIFA 15//PS4 SONY 23.60
Microsoft XB360 FIFA 17 Deluxe Ed.65.60
SONY PS4 NHL 17 66.50 EUR
Microsoft XOne NHL 17 66.50 EUR, uz doto brīdi ir izpirktas.

J John Johnson 08.11.2016

Dargas speles

O Oskars1241 09.11.2016

Pēdējā laikā Bieži ir tādas sūdzības par to ka 1.A nepiegādā un pat nepaziņo par preces neesamību.