www.sudzibas.lv 1a.lv Piegādes datuma nepārtraukta maiņa

Atrisināta1a.lv - Piegādes datuma nepārtraukta maiņa

4. Janvārī iegādājos internetveikalā www.1a.lv kosmētiku, daļa no kuras bija paredzēta dāvināšanai. Piegādes laiks, preci pasūtot, tika minēts 15. Janvāris, ar ko arī rēķinājos. Tā kā 15.01. Preci nesaņēmu, centos to izsekot. Ievadot ziņas par sūtījumu, parādījās informācija, ka tāds sūtījums vispār neeksistē, kas mani protams satrauca. Zvanīju uz veikala ofisu. Pēc kāda laika man atzvanīja un pateica, ka prece jau atdota piegādei kurjeriem un plānotais piegādes laiks ir trešdiena, 17. Janvāris.
Šodien ir ceturtdiena, 18.01. Nekādas informācijas nav un esmu neizpratnē - vai tiešām kurjeriem no noliktavas, kas ir mūkusalā līdz paku skapim pie doles nepieciešamas 3 un vairāk dienas vai es gluži vienkārši tieku maldināta?
Šī ir mana pirmā un pēdējā pieredze ar internetveikalu www.1a.lv
protams šobrīd daļa no pasūtījuma jau ir zaudējusi savu aktualitāti.

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 18.01.2018

Labdien!
Pasūtījumu esam nodevuši piegādes dienestam 15.01.2018.
Paka Jūsu izvēlētajā piegādes punktā tika ievietota 16.01.2018
Sazinājāmies ar piegādes dienestu, lai izsūta pieejas kodu atkārtoti.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām. Ceram uz pozitīvu sadarbību nākotnē.

Papildināts vitakalva1 18.01.2018

Vēl nekas nav atrisināts. Kods man vēl joprojām nav izsūtīts.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta vitakalva1 19.01.2018

Šodien, 19. janvārī, man atsūtīja kodu. Uzreiz aizbraucu uz paku bodi, izņēmu bez problēmām. Sūtījums arī mans, visa pasūtītā prece ir. Šampūna tūbiņa notīta krustām šķērsām ar lipīgo lentu, pēc tās noņemšanas tūbiņa lipīga. Dāvināšanai tāda diez vai derētu, bet nebūsim sīkumaini.
GALVENAIS - PASŪTĪJUMS IR!
Sāku jau domāt visādas nelabas domas par ko sirsnīgi atvainojos.

V

T Tomass Pētersons 21.01.2018

Jā, par to iepakošanu derētu uzrakstīt veselu stāstu. Man pašam vairākas reizes gadījies, kad saņemu preci iepakotu tā, ka pat ar nazi vairākas reizes jāgriež cauri visai kastei/cita veida iepakojumam, lai vispār tiktu precei klāt. Vairāk kā gadu atpakaļ no 1a pasūtīju slotas kātu, ko saņēmu 3 vai 4 reizes aptītu apkārt visam kātam. Tās bija šausmas to kātu atpakot, jo nepietiek tikai ar to, ka tas ir vienkārši aptīts, salīmēts tur ar ne pa jokam. Beigās tas lipeklis uz paša slotas kāta praktiski visās vietās.
Es nezinu, kurš to iepakošanu veic, bet derētu ne tik ļoti pārcensties.