www.sudzibas.lv 1a.lv Pēc divām nedēļām pazvana un saka, ka prece vairs nav pieejama

1a.lv - Pēc divām nedēļām pazvana un saka, ka prece vairs nav pieejama

2 nedēļas atpakaļ pasūtīju preci, uzreiz caur internetu samaksāju naudu pilnā apjomā. Pēc nedēļas sms ziņā atnāca informācija, ka pasūtījums kavēsies, un tiks piegādāts vēl tikai pēc divām nedēļām. Šodien man piezvanīja no 1a klienta centra un sausi pateica, ka pasūtījums ir atcelts, jo prece vairs nav pieejama. Dāvana, kuru biju plānojis iegādāties, ir sabojāta!

Diemžēl pēc tā, kad 1a iegādājās K Senukai, veikala un tā servisa kvalitāte ir pamatīgi cietusi, un vairs neiesaku izmantot šo interneta veikalu.

03.12.2020

Papildināts Parasts klients x 03.12.2020

Lai veikals spētu identificēt pasūtījumu - pasūtījuma nr B000231251.

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 04.12.2020

Labdien,
Diemžēl, dažreiz gadās situācijas, kurās prece var beigties piegādātāja noliktavā.
Par preces neesamību Jūs informējām, tiklīdz saņēmām informāciju no piegādātāja.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām, ceram uz pozitīvu sadarbību nākotnē.

Papildināts Parasts klients x 04.12.2020

Diemžēl, iepriekš tādas situācijas veikalā nenotika, vai notika daudz retāk. Papētot citas sūdzības izskatās, ka tagad tā ir ierasta veikala darbība. Iespējams, tādā gadījumā ir nepieciešams izskatīt piegādātāja maiņu vai veikt citas izmaiņas. Jāsecina, ka veikals vairs nav konkurētspējīgs Latvijas tirgū.