www.sudzibas.lv 1a.lv Pēc bojāta telefona saņemšanas ilgi neatgriež naudu.

Atrisināta1a.lv - Pēc bojāta telefona saņemšanas ilgi neatgriež naudu.

Oktobra sākumā tika iegādāts telefons. Pēc preces saņemšanas bija konstatēts, ka ekrāns ir bojāts. Prece tika atgriezta veikalam kur mēnesi to skatīja diagnostikā. Tika atzīts, ka prece tiešām bojāta un tikšot izrakstīts kredītrēķins nedēļu laikā. Vēl šodien kredītrēķins nav saņemts. Iesaku izvairīties no šī veikala, jo par augstākām cenām laba apkalpošana atpakaļ netiek saņemta. Nākamais solis šķiet ir vērsties Ptac.

03.12.2018

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 03.12.2018

Labdien,
Diemžēl, dažreiz preces atrašanās laiks servisa centrā mēdz būt ilgāks kā ierasts. Darīsim visu iespējamo, lai atrisinātu šo situāciju, pēc iespējas ātrāk. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 06.01.2019

R

Pacco_al 05.12.2018

Es tikai nesaprotu vienu. Ja prece tiek atgriezta 14.dienu laikā, kādu vairs tur ekspertīze? Es izmantojumu atteikuma tiesības un viss.