www.sudzibas.lv 1a.lv pazudusi prece

1a.lv - pazudusi prece

Pazudis SAMSUNG TV 40" un neviens nevar vai nevēlas dot atbildi! Vienā no retajām reizēm 1a.lv operatore man atbildēja, ka es var saņemt savu naudu atpakaļ ja man kaut kas nepatīk!Norunātajā datumā aizbraucu uz Mūkusalas ielu pakaļ TV bet man paziņo ka tur nav šī prece, ar kurjeru aizsūtīta uz adresi. Aizbraucu mājās un tur TV ARĪ NAV! Ziemassvētki pagājuši, zvanu uz 1a.lv, man atbild: TV jābūt adresē!!! Operatorei prasu pakas numuru lai varu izsekot kur atrodas mana Ziemassvētku dāvana!Ieeju DPD mājas lapā, ierakstu numuru bet tur paziņojums ka tāds numurs nav! PRIECĪGUS UN GAIŠUS SVĒTKUS!

juju 27.12.2014

Vajag vienmēŗ zvanīt uz DPD, lai dod paša šofera numuru mobilo.Man šitā ar bijis, ka jāzvana un konkrēti jarunā, kurā dienā un cikos pulksteņos tas džeks var piebraukt.Un jāsazvanās konkrēti.Citādi var vizināt no viena gala uz otru.Lai Tev izdodas ātrāk dabut to tv, bet noteikti garastāvoklis jau sačakarēts, jūtu līdzi :(

1a.lv Pārstāvja atbilde 29.12.2014

Sveiki, atvainojamies par sagādātām neērtībām, ar Jums sazinājāmies un situāciju atrisinājām.

Bueno 29.12.2014

Televizors ir atradies :)

šorīt sazvanījos ar 1a.lv gan ar dpd.
DPD nekad nebija dzirdējuši par šo pakas numuru bet 1a.lv operatore šorīt stingri apgalvoja ka TV ir pie DPD un viņi ir vainīgi ka nav piegādājuši laicīgi!
Aizbraucu uz 1a.lv ofisu, tur meitene paziņo ka TV jābūt pie DPD un ka šādi TV nav noliktavā, būs jāgaida ziņa no piegādātājiem!
Tad viņa izmainīja domas - TV pazudis ceļā no 1a uz DPD :)
Es stāvēju un gaidīju, kādi būs nākamie meli. Es netaisījos pamest "viesmīlīgās" telpas.
Pēc kāda laika viņa paziņo ka TV ir atradies bet ne mans bet gan cita klienta :D

Ātri vien izdrukāja papīrus un braucu mājās! (p.s. paldies puisim kas palīdzēja nonest TV uz auto)

Laimīgu Jauno Gadu!!!