www.sudzibas.lv 1a.lv Pasūtījuma piegāde

1a.lv - Pasūtījuma piegāde

Sveiki gribēju jūs tikai informēt par to ka es pasūtīju spēļu konsuli no 1a.lv 20.12.2016 un piegādej vajadzēja būt 26.12.2016 bet tika parcelta uz 03.01.2017 un kad pienāca šis datums tad atkal tika pārcelts uz 10.01.2017 un šodien atkal tika pārcelts uz 13.01.2017 un ne par vienu reizi man netika ziņots un iemesls viņiem viens un tas pats rindas lielas un kad zvanu vai rakstu uz viņu čatu tad neatbild.vienkārši nesaprotu to uzņēmumu kā tā var maldināt cilvēkus. Viņiem ir mājas lapā rakstīts ātra apkalpošana bet viņi vispār mani neapkalpo vienkārši ignorē. Tādēļ es uzskatu ka 1a.lv nav uzņēmus bet krāpnieciska firma kura maldina cilvēkus.

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 10.01.2017

Sveiki. Diemžēl sūtījumu kavēšanās ir notikusi dēļ milzīga pasūtījuma daudzuma, kuri ir rindā uz izsūtīšanu, pašlaik noliktava ir ļoti noslogota, bet cenšamies darīt visu, lai sūtījumi tiktu izsūtīti pēc iespējas ātrāk. Atvainojamies, ka laicīgi neinformējām par iespējamo kavēšanos, diemžēl ir zināmas sarežģītības informēt milzīgu daudzumu pircēju laicīgi, taču esam ieviesuši jaunu paziņojumu sistēmu jauniem pasūtījumiem. Atvainojamies par sagādātām neērtībām.

B

T TatjanaGol 10.01.2017

Pilnīgi piekritu sūdzībai!!! Mēs pasūtījām 19.12.16 un vajadzēja būt 23.12.16.. Tieši tāpat - sazvanīt nav iespējams, uz e-pastiem neatbild.. kad tomēr sazvanījām arī teica ka sūtījums būs vēlak, teica kā 29.-30.12. Taču daļu no pasūtījuma atcelu, jo nebija vairs aktuāls (bija plānots kā Ziemassvētku dāvana), teica ka par to atgriezis naudu 3 dienu laikā. Taču naudas nebija un sūtījuma arī. Tad vēl ar grūtībām sazvanot - teica ka piegāde atkāl kavējās.. un būs tik ap 3.01. Un es atcelu visu. Tik vēl pēc pāris dienam zvanīju, lai beidzot atgriez naudu. Vot tāds stāsts. Vairs negribas neko sūtīt 1a.lv. :(

E Edgars 11.01.2017

Man tā pat bija ka sūtīju flesku, atlika par veselam 2 nedēļām.

L LaurA 11.01.2017

Tieši tāda pati pieredze. Pirmo reizi izdomāju izmantot 1a.lv, tieši pirms ziemassvētkiem, galvenais iemesls, kādēļ izvēlējos tieši viņus bija tas, ka piegāde paredzēta 22.12.16. galvenais bija dāvanas bērniem, kuras neesmu saņēmusi vēlaizvien.
Tad vajag ievietot savā mājas lapā, ka piegāde būs mēneša laikā, vai vispār nelikt maldinošu informāciju par paredzamo piegādes datumu.
Protam, ka komunikācija nekāda, atbildžu nav.