www.sudzibas.lv 1a.lv pārdodo mēslus

1a.lv - pārdodo mēslus

vienvārdasakot nopirku mēslu šajā veikalā - datorpeli ar defektu, kura it kā strādā, bet ar traucējumiem. 14 dienas ir pagājušas, bet samainīt vairs nevaru - viņus tas vairāk neinteresē. laikam tā bija pēdēja iepirkšanās šajā veikalā.

I

C cina 02.02.2010

Patērētāju iesību aizsardzības likumā, rakstīts, ka ja precei defeks aklājas 6 mēnešu laikā, kopš tās iegādes dienas, tad tiek uzskatīts, ka šis efekts eksistēja preces iegādes dienā. Tev ir visas tiesības vērsties Paērētāju tiesību aizsardzības centrā. Iesaku, to arī darīt, kaut vai principa pēc, vai vismaz piedraudi, ka ja neatdos naudu griezīsies attiecīgās instancēs.

M Mulkis 05.02.2010

Noteikti vērsies pie pie patērētaju tiesību aizsardzības centra. Lūk ir tas likums:
Tiešam tas Tev aizņems dažas minūtes, vismaz nervus nomierināsi un saņemsi naudiņu atpakaļ.

R R 22.11.2010

psc 14dienas lieto bet uzreiz atpakalj nenes :D stulbie cilveki