www.sudzibas.lv 1a.lv Par preci samaksāts, bet to nav iespējams saņemt

1a.lv - Par preci samaksāts, bet to nav iespējams saņemt

06. Maijā tika pasūtītas preces interneta veikalā www.1a.lv, un tajā pašā dienā tika veikta priekšapmaksa uz rēķinā norādīto firmas Uab Kesko Senukai Digital bankas kontu. Preces saņemšanas datums tika minēts 11. Maijs. Turpmākajās dienās, redzot, ka pasūtījuma statuss nemaiņās (tas visu laiku stāv apstrādē) , vairākkārt zvanīju uz norādīto telefonu, bet atbilde bija - mums tas neinteresē un gaidiet, atnāks īsziņa un tad preci saņemsiet. Uz maniem iebildumiem, ka pasūtījuma statuss nav gājis uz priekšu atbilde bija, ka viss ir kārtībā. Preci saņēmis neesmu, norādītajā datumā bija plānota mašīna, kas pasūtījumu var izņemt. Jautājot pa telefonu, kas kompensēs atkārtotu braukšanu pakaļ - atkal atbilde, ka nevienu tas neinteresē..

13.05.2020

Papildināts Ivars 13.05.2020

Pasūtījuma nummurs B000003358

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 14.05.2020

Labdien,
Preču saņemšanas laikus koordinējam ar sadarbības partneriem. Nepārtraukti strādājam pie tā, lai klienti preces saņemtu tām paredzētajā datumā un uzlabojam servisa kvalitāti.
Atvainojamies par radušos situāciju un sagādātajām neērtībām.

I

L Laukjis20 13.05.2020

Neveic priekšapmaksu - nebūs šādas problēmas