www.sudzibas.lv 1a.lv Netiek piegādāta prece

Atrisināta1a.lv - Netiek piegādāta prece

pasūtijuma nr. #1246859
15. oktobrī 12:37 veicu pasūtijumu kura plānotais piegādes datums bija 16. oktobris. 16. oktobrī 12:39 saņēmu epastu, ka nodots piegādātājam, bet šodien (17. oktobrī) vēl jo projām neesu neko dzirdējis. Pazvaniju iedeva man omniva sutijuma numuru kurš omniva majaslapa netiek pat atrast. Skats neizskatās cerīgs. Liekas domat ka pasūtijuma status tika nomainīts tikai lai varētu novelt vainu uz kadu citu. Pa lielam labs veikals ,bet būtu labi ja pasutijuma sekošanas numurus atsutitu uz e-pastu, un paziņotu ka aizkavēsies sūtijums nevis , ka cilvēkan kas par to samaksājis naudu jāzvanās un jāmeklē kur sūtijums palicis.

17.10.2018

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 17.10.2018

Labdien, Sazinājāmies ar Jums telefoniski, situāciju izskaidrojām. Diemžēl, tehnisku iemeslu dēļ paka netika nodota piegādei. Plānotā piegāde ir 18.10.18. Piegādes izmaksas Jums tiks atgrieztas. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām, un ceram uz pozitīvu sadarbību turpmāk.

Papildināts forerunner 17.10.2018

Lieta tāda, ka ja es nebūtu rakstijis sūdzību nekas tā arī nenotiktu. Un pierādijās, tas ko es rakstiju, ka tika norādīts statuss ka ir nodots piegādātājam lai gan tas vēl netika izdarīts tikai lai noveltu vainu citam uzņēmumam

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 22.11.2018

F