www.sudzibas.lv 1a.lv Nesaprotami preces saņemšanas laiki

1a.lv - Nesaprotami preces saņemšanas laiki

Ja preces piegādes laiks ir svarīgs, tad neiesaka pasūtīt neko no 1a.lv. Pasūtot preci ar iespēju saņemt to veikalā (ātrākais preces saņemšanas veids) , norādīts izņemšanas laiks 1 darba diena, bet kad pasūtījums un apmaksa veikta, tad termiņš var mainīties. Manā gadījumā no 1 darba dienas uz 3 darba dienām ar atrunu, ka var sanākt vēl gaidīt uz preci. Saprotu biznesa modeli, ka 1a.lv preces netur noliktavā un darbojas tikai kā starpnieks, bet tad nevajag solīt izdomātus termiņus.

01.06.2020

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 03.06.2020

Labdien,
Diemžēl, dažreiz gadās situācijas, kurās prece aizkavējas ar piegādi no piegādātāja. Nepārtraukti strādājam pie tā, lai klienti preces saņemtu tām paredzētajā datumā un uzlabojam servisa kvalitāti.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām, ceram uz pozitīvu sadarbību nākotnē.

L