www.sudzibas.lv 1a.lv Nepilda solito

1a.lv - Nepilda solito

Labdien.
Pasutiju internetveikala 1a.lv sujmasinu. Pasutiju laicigi 16.12 lai lidz svetkiem atnaktu. Pasutijuma bija rakstits ka piegade bus 22.12. Taka pasutijums neatnaca nacas zvanit. Man atbildeja ka 27 vai 28 datuma. Ka viniem esot tehniskas problemas bijusas. Ta bija paredzeta ka Ziemassvetku davana. Tagad svetki sabojati. Paldies liels.

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 24.12.2016

Sveiki, Līga. Ļoti atvainojamies par to, ka laicīgi neinformējām par kavēšanos ar pasūtījuma izpildi, šajā Pirmssvētku laikā pasūtījumu skaits ir krietni vairākkāršojies, diemžēl noliktava nebija gatava tik lielam pasūtījumu apjomam, kā arī pircēju zvanu skaits ir krietni vairākkāršojies, tāpēc ir zināmas sarežģītības laicīgi informēt pircēju par iespējamo kavēšanos ar pasūtījumu. Ceram uz Jūsu sapratni šajā situācijā un pozitīvu sadarbību nākotnē.

A Anonīms 23.12.2016

1a ir vainīgi, ka maldināja patērētājus bet, ja svētki balstījās uz vienu šujmašīnu tad man Tevis žēl. Nedēļu pirms z-svētkiem kaut ko pasūtīt un cerēt, ka viss būs laicīgi ir ļoti naivi. Visiem veikaliem šajās decembra nedēļās noslodze ir vismaz 3 mēnešu apjomā.

G Gatis Veldre 23.12.2016

Varbūt nevajadzētu rakstīt anonīmus komentārus, zem kuriem visdrīzāk slēpjas kāds no 1a.lv pārstāvjiem? Ja Latvijas "biznesmeņi" spētu domāt un plānot ilgtermiņā, tad šādu problēmu nebūtu. Ja Vācijas interneta veikali spēj piegādāt preci karstākajā Ziemassvētku laikā 4 darba dienu laikā līdz manas mājas durvīm, tad Jūsu piegāde un serviss ir zem katras kritikas.

A Anonīms 23.12.2016

Wow. Uzspied uz profila un redzēsi, ka neesmu anonīms bet gan reģistrēts.

Man nav saistības ar 1a. Mana prece kavējās nedēļu un es arī viņiem zvanīju - viņi necēla un atzvanīja ap 18:00 , 19:00. Teica ka būs nākamajā dienā un saņēmu tikai aiznākamajā.

Bet es sūdzības par to nerakstu jo ir pašsaprotami, ka viņi nevar garantēt šobrīd laicīgu piegādi... tā notiek KATRU gadu pirms Z-svētkiem. Pasūti preci citos gadalaikos un jutīsi, ka viss ir laicīgi izdarīts un piegādāts.

T Tong Po 23.12.2016

Visiem pēdējā brīža dāvanu pircējiem iesaku paskatīties šo jauko Ziemassvētku filmu ar Arnoldu galvenajā lomā!

Pērkot dāvanu internetā nedēļu pirms ZIEMASSVĒTKIEM uzskatīt, ka tas ir savlaicīgi?! Nu, nu...

G Gatis Veldre 23.12.2016

Šaubos, ka tik "politkorektas" atbildes varētu nākt no šī biznesa tālu stāvošas personas. Tici man – esmu diezgan iedziļinājies šādos komentāros, tāpēc nav grūtību pateikt, kurš ir patiess un kurš nē.

A Anonīms 23.12.2016

Nu tu eksperts esi. Žēl ka tādu analīzi neveic iegādājoties dāvanas. Jau novembrī jāsāk pirkt, lai visam šim nebūtu jāiet cauri.