www.sudzibas.lv 1a.lv Nepilda saistibas

Atrisināta1a.lv - Nepilda saistibas

Pasūtīju planšetdatora apvalku, bet tas izrādījās nekvalitatīvs, tāpēc sūtīju to atpakaļ. Atteikuma tiesību izmantošanas noteikumos kuri ir publicēti tirgotāja mājaslapā 5.punktā ir teikts ka uzņēmums atgriež preces vērtību un piegādes izmaksas. Preces vērtību esmu saņēmusi bet piegādes izdevumi nebija segti. Rakstīju par to bet atbildi nesaņēmu.

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 19.02.2018

Centāmies ar Jums sazināties telefoniski, lai izskaidrotu situāciju, diemžēl neveiksmīgi.
Informācija par piegādes izdevumiem ir nodota grāmatvedībai un tuvākajā laikā nauda tiks pārskaitīta.
Pārbaudot informāciju, e pastu no Jums neesam saņēmuši.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām. Ceram uz pozitīvu sadarbību nākotnē.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta LieneN 02.11.2018