www.sudzibas.lv 1a.lv Nepiegādā preci pēc rēķina apmaksas

Atrisināta1a.lv - Nepiegādā preci pēc rēķina apmaksas

Kādreiz internetveikals 1a.lv bija favorītu lapā, taču pēdējā laikā tā klientu apkalpošanas kvalitāte ir neciešama.

1. Pasūtīts jauns telefons, atsūta lietotu, piekrīt, ka nav jauns, bet nepiekrīt, ka lietots, kā tas ir iepējams? Atsakās atgriezt naudu, jo esam juridiska persona. Piedāvātie risinājumi - tāds pats modelis taču tagad tas ir palicis dārgāks, vai jebkura prece no viņu kataloga.

2. Vakar pasūtīts dators, apmaksāts rēķins un šodien paziņo, ka šo preci mēs nedabūsim, būs jāizvēlas cita, jo kāds cits ir samaksājis agrāk nekā es. Dators nav slota, esmu samaksājis par konkrēto un tādu vēlos saņemt.
Strīda rezultātā piekrīt atgriezt naudu 3 darba dienu laikā.

Esmu atradis un nopircis tādu pašu preci citā veikalā, nekādu problēmu vēl ir pieejami.

Sanāk 1a.lv samazina preces cenu, lai klients ieskaita naudu viņu kontā, un tad mēgina iesmērēt kautkādu citu preci.

30.05.2019

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 30.05.2019

Labdien,
Diemžēl, dažreiz gadās situācijas, kurās prece var beigties piegādātāja noliktavā. Par preces neesamību Jūs informējām, tiklīdz saņēmām informāciju no piegādātāja. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām, ceram uz pozitīvu sadarbību nākotnē.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 03.07.2019

Uzņēmuma 1a.lv pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 03.07.2019

Tu Turkey901 30.05.2019

" Pasūtīts jauns telefons, atsūta lietotu, piekrīt, ka nav jauns, bet nepiekrīt, ka lietots, kā tas ir iepējams? Atsakās atgriezt naudu, jo esam juridiska persona. Piedāvātie risinājumi- tāds pats modelis taču tagad tas ir palicis dārgāks, vai jebkura prece no viņu kataloga."

Izskatās, ka bija pasūtīta DEMO prece, kas stāvēja birojā vitrīnā un bija pieejama apskatei, iespējams, tas arī tika minēts sludinājuma tekstā, tādām precēm tiek piedāvāta īpaša samazināta cena, tāpēc arī min, ka analoģisku absolūti jaunu varat dabūt par lielāku naudu!