www.sudzibas.lv 1a.lv Nepasūtiet portatīvos datorus.

1a.lv - Nepasūtiet portatīvos datorus.

26.03.2016 Pasūtiju portatīvo datoru. Pirgādes termiņš bija pēc 1 mēneša. Ok super cena arī apmierināja. Tā kā no datoriem kaut ko saprotu piepirku topošajam laptopam SSD disku. (Ātrāku cieto disku lai laptops strādātu ātrāk. Cieto disku 170 eur vērtībā saņēmu pēc 2 dienām viss labi.
11.04.2016 Pus mēnesi nogaidījis viņi vienkārši paziņo ka laptops vairs nav pieejams, Kaut gan visu šo laiku mājaslapā bijā rakstīts ka ir pieejams. Ok naudu atgrieza. Saku ka tādā gadījumā SSD man ar nav vajadzīgs bet to atgriezt nag iespējams. SUPER paliku ar man vairs nevajadzīgo 170 eur vērto kastīti.
SECINĀJUMS: Nepērciet no 1a.lv neko kam cena ir zemāka nekā ELKORA vai RDelectronick vai citiem veikaliem tā pat preci nesaņemsiet. Pa velti iztērēts laiks un nauda

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 14.04.2016

Labdien!
Vēlamies atzīmēt, ka preces pieejamība mainās ļoti bieži, vienā momentā prece var beigties noliktavā, tāpēc pasūtījuma noformēšanas laikā tā varēja beigties.
Atvainojamies par sagādātajam neērtībām.

R

H Hene 13.04.2016

SSD nav cietais disks..."No datoriem kaut ko saprotu"

Anitra Lēmane 14.04.2016

What is the difference between a Solid State Drive (SSD) and a Hard Disk Drive (HDD)? A traditional HDD is a device made up of moving parts that uses spinning platters to store data. An SSD on the other hand uses flash memory and has no moving parts.

H Hene 14.04.2016

Copy-paste from http://www.valucomputers.co.uk/acatalog/240gb-ssd-ug.html.