www.sudzibas.lv 1a.lv Nepareizi piegādes termiņi

1a.lv - Nepareizi piegādes termiņi

Precēm norādītie piegādes termiņi neatbilst realitātei. Jau vairākiem pasūtījumiem tāda situācija, ka atlasīju visas preces kuras "pieejamas noliktavā" un rādīja nākamo darba dienu, kā iespējamo piegādes datumu. Taču pēc pasūtīšanas un apmaksas, pēkšņi uzrādās par 8 dienām vēlāks datums. Pa telefonu operators arī nav ar mieru noņemt kādu preci no pasūtījuma, lai paātrinātu tā piegādi - piedāvā tikai atcelt visu pasūtījumu, vai gaidīt.
Ja preces vēlaties saņemt noteiktā laikā, tad neiesaku izmantot 1a.lv veikalu.

13.05.2020

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 14.05.2020

Labdien,
Preču saņemšanas laikus koordinējam ar sadarbības partneriem. Nepārtraukti strādājam pie tā, lai klienti preces saņemtu tām paredzētajā datumā un uzlabojam servisa kvalitāti.
Atvainojamies par radušos situāciju un sagādātajām neērtībām.

Trolljäger 13.05.2020

Lai nesanāktu vilšanās, es pieņemu ka 1a.lv visas piegādes ir divu nedēļu laikā, to termiņu ko viņi rāda lapā ignorēju.

1 1a_Heiteris 13.05.2020

Man konstanti ir tieši tāda paša problēma, vienmēr izvēlos preces, kuras pieejamas uzreiz, bet vienmēr termiņu pagarina... Tā ir sava veida krāpšana, klientu viltus pievilināšana...

D Domaataajs 14.05.2020

Varbūt tad jābeidz konstanti izvēlēties 1a?