www.sudzibas.lv 1a.lv Nepareiza prece

1a.lv - Nepareiza prece

Pasūtīju preci "Disku svari ProIron Solid Cast Iron Weight Plates,
10 kg, 2 gab." ar piegādi uz K-Senukai. Samaksāju uzreiz pie pasūtījuma veikšanas.

19. Janvārī devos saņemt preci un konstatēju, ka ir piegādāti 4x1.25kg disku svari. Uz vietas uzrakstīju atgriežanas pieprasījumu norādot iemeslu.

Pēc tam, nākamajā dienā, piezvanīju uz 1a kontakttālruni un saņēmu apstiprinājumu, ka pieteikums ir saņemts.
Otro reizi zvanīju trešdien, 26. Janvārī un pēc sarunas sapratu, ka nekas nav pavirzījies uz priekšu. Lūdzu informēt mani izmantojot e-pastu. Diemžēl neesmu saņēmis nekādu ziņu uz e-pastu.

Jūtos apčakarēts - nav ne preces, ne naudas, ne arī nekādas ziņas. Kādreiz serviss bija labāks, tagad es ieteiktu turēties no viņiem pa gabalu - viņiem kad tikai kādu apčakarēt.

29.01.2022

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 01.02.2022

Labdien,
Diemžēl, gadās situācijas, kad preču aprakstā ir pieļauta kļūda, ja saņemam informāciju par kļūdas iespējamību to maksimāli ātri izlabojam,
Sazinājāmies ar Jums un vienojāmies par risinājumu.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām. Ceram uz turpmāku pozitīvu sadarbību nākotnē.