www.sudzibas.lv 1a.lv Nepārbaudītas preces

1a.lv - Nepārbaudītas preces

Nokia Bl-4U Pavadzīme Mob 1628254 - brākis ko apstiprināja servisa centrā Uriekstes 8b. Kā var izlabot akumulatoru? Man liekas ka jāpārbauda pirms atdošanas klientam nevis jāliekt braukāt nezin kur un nesaprotama turpmākā firmas rīcība-vai atgriezīs naudu vai apmainīs pret citu un vai pašam jābrauc pakaļ jeb būs bezmaksas piegāde?

16.07.2019

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 16.07.2019

Labdien,
Diemžēl, katram ražotājam ir savs brāķa procents, no tā pilnīgi izvairīties nav iespējams. Sadarbojamies ar uzticamiem un zināmiem piegādātājiem, jo vēlamies saviem klientiem tikai to labāko.
Darīsim visu iespējamo lai atrisinātu šo situāciju, pēc iespējas ātrāk. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.
Ceram uz pozitīvu sadarbību turpmāk.

Tu Turkey901 16.07.2019

Kurā brīdī jāpārbauda?
Uz ielas, kad kurjers Jums nodod preci?
Vai, iespējams, darbiniekiem noliktavā pašiem to jāpārbauda, bet tad Jūs brēksiet, ka saņēmāt lietotu preci un iepakojums atnācis "atvērts"?!

Uriekstes 8b

Так это у чёрта на куличках... Вы бы ещё свой сервис центр устроили в глубинке Латгалии...

Pacco_al 17.07.2019

Vēl lielāku dumību pateikt nevarēji? Jāpārbauda!
Nu un atbilde būs mums viss strādāja, kā redzams jūs pats to salauzāt, nometāt vai vēl kā savādāk sabojājāt. Mēs pārbaudījām viss bija kārtībā. Un ko jums dos šādi argumenti? Neko tieši otrādāk padarīs apmaiņu vēl sarežģītāku.