www.sudzibas.lv 1a.lv Nekvalitatīva prece, slikts serviss

1a.lv - Nekvalitatīva prece, slikts serviss

Pati nekad vairs šajā interneta veikalā neiepirkšos un citiem arī to neiesaku darīt, lai aiztaupītu liekus uztraukumus!Nopirku portatīvo datoru. To piegādāja ar nekvalitatīvu cieto disku - tā skaļums bija kā 10 gadus vecam datoram. Tāpēc datoru aizsūtīju atpakaļ uz garantijas servisu. Rezultātā trīs nedēļas ne naudas (+ papildus piegādes izdevumi), ne datora un atbilde no servisa - defekts netiek konstatēts. Turklāt arī serviss un attieksme no interneta veikala šausmīga - netiek dota atbilde, kad solīta, pašai jāzvana un jāinteresējas (uz e-pastiem neatbild), attieksme tāda: "Pati nopirkāt to datoru, tad arī pati tieciet galā ar savām problēmām". Sūtot datoru visu skaisti sapakoju, kā arī pirmajā reizē biju saņēmusi, atpakaļ saņēmu ļoti pavirši vienkārši iepakojumā iesviestu datoru ar tā piederumiem. Papildus tam, garantijas talons netika atgriezts atpakaļ.Pati, par vēl papildus līdzekļiem, nomainīju cieto disku, atšķirība manāmi jūtama, dators beidzot kluss, kā tas pienākas pilnīgi jaunam datoram. Bet servisā defekts netika konstatēts...Rezultātā par šo datoru esmu izdevusi krietni lielāku naudas summu nekā plānots + rūgtums no sliktā servisa un vienaldzīgās attieksmes. Īsāk sakot, pilnīga vilšanās.

1a.lv Pārstāvja atbilde 06.12.2014

Labdien, Sige! Pēc sniegtās informācijas diemžēl nevaram identificēt Jūsu gadījumu, tāpēc, lūdzu, nosūtiet savu kontaktinformāciju uz [email protected] vai [email protected] par šo gadījumu, lai varētu ar Jums sazināties.

Latviešu tautas 06.12.2014

Завязывайте катить бочки на этот магазин! Надоели!

S Studente50 08.12.2014

Pilnīgi piekrītu! Nopirku pie viņiem datoru par 600 eiro, pēc mēneša jau bija jāremontē, jo cietais disks bija nekvalitatīvs..

T tautietis99 10.12.2014

Sen jau norakstīts veikals, jau 2 reizes mainijis uzņēmumu!