1a.lv - NEIESAKU

Nevienam neisaku i-veikalu www.1a.lv Līdz naudas saņemšanai tik daudz paziņojumi nāk uz e-pastu, bet kad gaidi jau piekto dienu preci, nav ne paziņojumi ne zvani. Pats aizsūtu jautājumu pa e-pastu, tad nākoša dienā zvana un pasaka ,ka tomēr nav nekā piejams. Protams es vēl nezinu, kad mana iemaksātā nauda tiks atgriezta.Vēl ļoti svarīgs punts, ja Jūs vēlaties viņus sazvanīt uz mob.tel., tad ziniet , ka tas ir maksas tel. kura min. maksā 0,25centusVārdsakot padomājiet labi vai Jums vajaga šada veida problēmas.

1a.lv Pārstāvja atbilde 24.12.2014

Labdien,

Ļoti atvainojamies, ka izvēlēto preci nevarējāt saņemt. Piegādātājs diemžēl mūs pievīla un Jūsu izvēlēto preci nepiegādāja noteiktajā laikā. Tāpat norādām, ka veicām naudas atgriešanu uz Jūsu bankas kontu.

A abrok 27.12.2014

Sveiki!
Naudu vēl jo projām neesmu saņēmis.
Tad kapēc vajaga priekšapmaksu ņemt, ka neziniet vai prece būs vai nē.
Es saprotu, ka labs veids, kas neprasa uzņēmuma finanses, jo nauda Jūsu kontā ir 7dienas.

juju 27.12.2014

Es parasti cenšos sazvanīt veikalu un jautāju-vai tā prece ir pārdošanā? Ja nav-sorry, meklēju citā veikalā.

A abrok 28.12.2014

Tur jau tā lieta, ka visu laiku tiku maldināts, 1)e-pasts, ir uz vietas 2)e-pasts izsūtīsim 1-3dienas, 3)e-pasts, kad izsūtīsim dosim ziņu.
Pats trakākais jau tas, ka bērns bija salavecim uzrakstījis par šo dāvanu, bet man piezvana 23.12.2014. un informē, ka nekā nav, pat variantus nepiedāvāja, kā to dara citi veikali.
Es uzskatu, ka šāda veida tirdzniecība neraisa uzticību i-veikaliem.

juju 28.12.2014

Tad ir sūdīgi :( Man reiz ta x-net piekāsa, pirku riepas. Skatos i-netā, ka ir, zvanu-saka, ka ir.Nu, sarunajām, ka pats brauksu pakaļ.Jaunas pa 30 ls gabalā /tad bija lati vel/. Aizbraucu ar. Sagaidiju to menedžeri, šis atripina 2 riepas ka runāts, saka, ka šīs pa 37 lati gab., jo pa 30 lati vairs neesot. Nu, maksāju ar, bet jutos piešmaukts.Kolēģis teica, ka viņi visi tā darot, jo, kad aizbrauksi pakaļ, tad kur nu liksies, nopirksi.Bet tur majas lapā pēc bildes tapat neko nepateiksi, kas zin, par ko šīs patiesībā bija?