www.sudzibas.lv 1a.lv NEIESAISTIETIES DARIJUMOS!

Atrisināta1a.lv - NEIESAISTIETIES DARIJUMOS!

Nesūtiet no šī internet-veikala neka!
Pasutinu preci, teica piegādās nākamajā diena.. Pus dienu nogaidīju, zvanīju-lai noskaidrotu kura laika posma piegādes. kur man atbildēja, gaidiet no 15-17:00 piegādās.. pienāca 17:00 ne ziņas ne miņas.. zvanu atkal... saka ka notikusi kļūda.. viņa noskaidros un atzvanīs.. pagāja pusstunda, zvanu atkal.. tur man saka ja saņemam jūsu naudu , bet "paskrēja garam"" jūsu rēķins.. piegādāt varam tikai 1dien.. teicu ka braukšu pakal, uz ko man atbildēja- prece nav uz vietas...

redzes ka viss turpināsies.. bet esmu loti vīlusies..

Mans padoms: "Izvairieties no šī internet-veikala!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 25.03.2019

E

L lucija_strauta 21.10.2013

reiz sūtīju notebook'u 1a.lv. tieši tas pats - piegādāsim tad un tad. neatbrauc. nauda jau samaksāta. sazvanīt nevar. kad sazvana - neviens neko nezina, darbiniekiem pilnīgs po*. tā tas vilkās 10+ dienu garumā.

1a.lv Pārstāvja atbilde 04.02.2014

Sveiki Lūcija. Diemžēl akcijas produkti (it sevišķi, ja tiem ir pirmā piegāde) mēdz aizkavēties, jo piegāde pilnībā atkarīga no ražotāja/distributora loģistikas. Tāpat vienmēr cenšamies klientiem palīdzēt un noskaidrot interesējošās lietas, it sevišķi, ja
pasūtījums jau ir veikts, tad nosaucot Jūsu pasūtījuma numuru, ātri varam identificēt jautājumu un redzēt/komentēt piegādes vai saņemšanas statusu.